top of page

רצינו להגיד לכם תודה!

בזכותכם טיסת הבכורה יצאה לדרך !

עותק של לוגו.png
logo-png-txt-blanc.png

שם הם יקבלו את התנאים הכי טובים שיש, אנחנו נוכל לחסוך בעלויות השוטפות ולפנות מקום לחמורים נוספים הזקוקים גם הם להזדמנות להתחיל מחדש - בזכותכם!

מומנו 50 כרטיסים מתוך 50               הקמפיין הסתיים!

יעד הגיוס למימון הטיסה 160,000 ש"ח
תרמתם את הסכום במלואו, תודה !

מסלול18.png

עדיין לא מכירים אותנו?
צפו בסרטון התדמית של העמותה

אנחנו עמותה ללא מטרות רווח המתעסקת בחילוץ והצלה של בעלי חיים. במקלט מתגוררים בעלי חיים אשר הגיעו מכל רחבי הארץ לאחר שעברו התעללויות אכזריות, הזנחה קשה או נטישה, מהרחובות או מתעשיות החי, ובמקלט הם מקבלים הזדמנות לחיי חופש, אהבה, שלווה, ובעצם להתחיל מחדש.

הטסת הבכורה של 50 החמורים הראשונים לצרפת - יוצאת לדרך !

אז למה בכלל אנחנו עושים את זה ?

כבר שנים רבות שחמורים מועברים באישור מדינת ישראל לרצועת עזה לעבודות פרך עד המוות וחלקם אף מועברים מעזה למצרים לתעשיית עורות ובשר, כשאת העורות מוכרים לתעשיית האג'איו בסין.

זאת בנוסף למציאות עתיקת יומין בה חמורים נולדו לחיי עבדות והתעללות בידי בני אדם.

מציאות זו לא אפשרה לנו להישאר אדישים ולהתעלם מהתעללות אותה הם עוברים וצפויים לעבור עד מותם ולכן כל חמור שהצלחנו למצוא - עשינו הכל כדי להגיע לכל חמור ולקחת אותו לפני שיפול שוב לידיים מתעללות, להגיע לכל סוחר חמורים כדי למנוע כל משלוח המיועד לעזה, ולקלוט את החמורים אצלנו כדי שיוכלו לחיות חיי חופש וביטחון.

בהתאם לכמות החמורים שגדלה כך גדלו גם ההוצאות השוטפות של העמותה. נכון להיום אנו עומדים על עלויות של יותר מ300,000 ש"ח בחודש, שאותם אנו מצליחים לגייס כל חודש בחודשו רק בזכותכם.

אם אתם עוקבים אחרינו בשנה האחרונה ודאי שאלתם את עצמכם - אוקי, העמותה מקבלת מאות בעלי חיים בשנה שזה מדהים, אבל כמה היא תוכל להמשיך ככה?
למרות שלא יכולנו להתעלם מהסבל שלהם והמשכנו לחלץ ולשקם מאות חמורים בשנה האחרונה השאלה הזו הדירה שינה מעינינו והחיפוש אחר פתרון העסיק אותנו באופן יום יומי.

אחרי חודשים של חיפוש אחר פתרון אמיתי, בר קיימא, שיפתור את הבעיה לחלוטין הבנו שבארץ לא נמצא פתרון למאות החמורים האלו אז החלטנו לחשוב בענק ולעשות מהלך שלא נעשה עדיין בעולם - 

לייצא אותם באופן שוטף למקלטים בחו"ל.

 

חיפשנו מדינה באירופה בה האקלים יחסית דומה לאקלים בישראל ויתאים לחמורים, מדינה שמכבדת בעלי חיים, והחלטנו ליצור קשר עם מקלטים בצרפת.

צפו בסרטון ההסברה לקמפיין

אנו נרגשים מאד לשתף אתכם בפתרון לבעיית החמורים בישראל.


הגענו לעמותה מדהימה בלב צרפת, מקלט לה טנייר, עמותה בעלת אמצעים, שטחים נרחבים וירוקים, שהייתה מוכנה להירתם ולעזור ולקלוט מאיתנו בתור התחלה כ 200 חמורים, שם יוקצו 10 דונם לכל 4 חמורים, מבנה מחומם ועוד תנאים שלא חלמנו עליהם.

 

כשעברנו לכאן היינו על 17 דונם, המקלט התמלא, היו עוד בעלי חיים שהיו זקוקים לנו אז לקחנו עוד 9 דונם שגם התמלאו, לקחנו עוד 6 דונם שכמובן התמלאו במהירות ועוד 6 דונם שהתמלאו גם הם. כל השטחים האלו התמלאו במהירות בעקבות משלוחי החמורים שהיו אמורים להגיע לעזה אבל הצלחנו להביא אלינו.
 

אנחנו הרבה מעבר לתפוסה מלאה והפתרון הזה נמצא ממש ברגע האחרון כשאנו במצב בו אין ביכולתנו  לקלוט עוד חמור אחד נוסף.
בנוסף, זוהי העונה הטובה ביותר להטסת הבכורה של 50 החמורים הראשונים מבחינת הסתגלות לאקלים בצרפת.

 

כדי שכל זה יקרה, אנו זקוקים לכם הפעם יותר מתמיד.
אחזקת חמור עולה כ 6000 שח בשנה, בלי טיפולים רפואיים מיוחדים.

הצלחנו להשיג מחיר טיסה זול במיוחד של 1000$ לכל חמור בזכות אנשים יקרים וטובים שרוצים לעזור.

אנחנו פונים אליכם, הציבור שמלווה אותנו ותומך בנו לאורך כל הדרך וגם לאלו שלא שמעו עלינו מעולם -


תמכו בנו במימון הטיסה, המנגנון הזה של חילוץ בעלי חיים, שיקום, ומסירה למקלטים אחרים בחו"ל הוא מנגנון המאפשר לנו להגדיל את הפעילות וההשפעה שלנו לקנה מידה שלא התקרבנו אליו עד היום. מבחינת יכולת קליטה, מבחינת יכולת לאתר ולחלץ, מבחינת חינוך והשפעה תודעתית.

 

אנו נרגשים כל כך שהמהלך הזה יוצא לדרך ומצפים לבאות, תודה לכולם!

 

עמותת להתחיל מחדש.

Airplane Wing

הכירו את הנוסעים שלנו

הבוגרים והחזקים שנבחרו - הטובים לטייס ;)

בזכותכם זה קורה!

תרומה ללא תשורה